فراخوان ایده‌ی یک هیأت دانشجویی برای «فرمان جهاد تبیین»

شماره مطلب:
996
یکشنبه 1400/07/18 10:38

فراخوان ایده‌ی یک هیأت دانشجویی برای «فرمان جهاد تبیین»

از همه دانشجویان و جوانان مومن انقلابی دعوت می‌شود تا پایان مهرماه با شرکت در این پویش، با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، ایده‌ها و نظرات خود را با این موضوع به هیأت میثاق با شهدا ارائه کنند.

هیأت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه‌السّلام) در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، پویش «فرمان جهاد تبیین» را برای گردآوری نظرات و ایده‌ها به منظور طراحی راهکاری برای شیوه‌ی «جهاد تبیین» در هیأت‌ها راه‌اندازی کرد.

بنا‌ براین‌ گزارش، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیأت‌های دانشجویی کشور در روز اربعین، پیرامون ضرورت تبیین حقایق از سوی جوانان سخنانی فرمودند و در پی این تأکید، پویش «فرمان جهاد تبیین» درصدد است تا نظرات همه‌ی دغدغه‌مندان و صاحب‌نظران را جهت استخراج الزامات و چگونگی گفتمان‌سازی جهاد تبیین در هیأت‌ها و جامعه، جمع‌آوری کرده و با بررسی نظرات و ایده‌ها به طراحی راهکارهایی پیرامون شیوه‌ی تحقق «جهاد تبیین» در هیأت‌ها اقدام کند. براین اساس از همه دانشجویان و جوانان مومن انقلابی دعوت می‌شود تا پایان مهرماه با شرکت در این پویش، با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، ایده‌ها و نظرات خود را با این موضوع به هیأت میثاق با شهدا ارائه کنند.

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
X